Twój czas

Polecamy



polecamy_kdk
415494
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
155
792
1197

Today: Lis 22, 2017

Taneczne:

Grupa tańca współczesnego Zygzak - Marzena Darmochwał

Laureat Marcedance w Krasnymstawie, marzec 2006
Laureat Wojewódzkiego Przeglądu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach, Maj 2006
II miejsce Scena Młodych w Lublinie, Czerwiec 2006

Piruet - Małgorzata Prus, Renata Jakimiuk

III miejsce na Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach 2007
I miejsce w Łucku 2008
I miejsce na Festiwalu Młodych UMCS w Lublinie 2009

Muzyczne:

Klub Solisty – Anna Klus:

Aleksandra Bojarczuk zdobyła II nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” w Nowym Sączu 16 czerwca 2006r.
Aleksandra Bojarczuk i Natalia Kowalczyk – laureatki III Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj, śpiewaj i graj” 2007
Mateusz Marek – otrzymał II nagrodę na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Jesienne nutki 2007”
Duet „Dlaczego” – Julia Błaziak i Mateusz Marek otrzymali wyróżnienie na IV Powiatowych Spotkaniach z Kolędą – 12 grudnia 2007r.
Natalia Kowalczyk – Wyróżnienie w IV Powiatowych Spotkaniach z Kolędą 12 grudnia 2007r.
Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Jesienne nutki 2008” w Lublinie: – I miejsce – Julia Błaziak, II Miejsce – Mateusz Marek,
Wyróżnienie: Aleksandra Bojarczuk i Natalia Kowalczyk
V Powiatowe Spotkania z Kolędą „ Pójdźmy wszyscy do stajenki”: – Laureaci: Natalia Kowalczyk, Duet „Dlaczego” – Julia Błaziak, Mateusz Marek
 V Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj, śpiewaj i graj”: – Laureaci: Julia Błaziak, Mateusz Marek, Aleksandra Bojarczuk, Natalia Kowalczyk.
Do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „ Śpiewający Słowik” w Rykach zakwalifikowali się: – Mateusz Marek, Aleksandra Bojarczuk, Natalia Kowalczyk


Zajęcia Woklane – Jadwiga Litkowska:

2008/2009

Wojewódzki Konkurs Piosenki JESIENNE NUTKI 2008:
zespół WE DWÓCH -wyróżnienie,

V Powiatowe Spotkania z Kolędą:
Natalia Zaj - tytuł laureata
zespół FRAJDA - wyróżnienie,

V Powiatowy Konkurs ŚPIEWAJ, ŚPIEWAJ I GRAJ:
Natalia Zaj - tytuł laureata
Wiktor Suszek - wyróżnienie,

IX Regionalny Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej w Łopienniku:
Natalia Zaj - tytuł laureata
Wiktor Suszek- wyróżnienie
Izabela Gładysz – wyróżnienie
zespół FRAJDA - wyróżnienie

2009/2010

Wojewódzkim Konkursie JESIENNE NUTKI 2009:
Natalia Kowalczyk – wyróżnienie (instruktor p. Ania Klus)

Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej:
Izabela Gładysz -  I miejsce  
Wioletta Turczyńska - III miejsce

Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj, śpiewaj i graj:
Wiktoria Tomczyk - tytuł laureata i nominacja do wojewódzkiego Konkursu ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK w Rykach
Natalia Zaj – wyróżnienie

Konkurs Piosenki Międzynarodowej w I LO im. Wł. Jagiełły  -
Ewa Żebrowska - I miejsce (instruktor p. Ania Klus)
Izabela Gładysz - III miejsce

X Regionalny Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej w Łopienniku:
zespół WE DWÓCH - tytuł laureata,

IX Ekumeniczny Przegląd Pieśni Religijnej w Wojsławicach –
Zespół FRAJDA - I miejsce
Izabela Gładysz – I miejsce
Zespół WE DWÓCH – wyróżnienie


Plastyczne:

XXVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja przygoda w muzeum”. Toruń 15.09.2006.
Prace na wystawie - Robert Kasprzak, Sylwia Usyk, Karolina Wyłupek, Alicja Kawęcka, Agata Matczuk, Ewa Nagowska

XXIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Krajobraz Polski”. Nowy Sącz 28-30. 09. 2006.
Nagroda – Monika Floryńska

Wyróżnienia – Agnieszka Bojarska, Paulina Prokopiuk
III Ogólnopolski Konkurs dziecięcej twórczości plastycznej. Katowice 29.09.2006.
Nagroda – Paulina haratym

Wyróżnienia – Agnieszka Bojarska, Agnieszka Chwiejczak
I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kot”. Wrocław 07. 10. 2006.
Nagroda – Ewa Mrozek

Wyróżnienia – Kinga Radło, Przemysław Fyk
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Piękno Beskidów i Bieszczadów”. Gorlice 07. 10. 2006.
Wyróżnienie – Emilia Bojarczuk

XI Międzynarodowe Biennale Ekslibrysu Dzieci i Młodzieży. Żary 12-14. 10. 2006
Nagroda – Alicja Kawęcka
Wyróżnienie – Katarzyna Matczuk

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Morskie Opowieści”. Gdańsk
Nagrody – Bartłomiej Mazurek, Aleksandra Matysiak, Mateusz Legieć

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni”. Racibórz 19. 11. 2006.
Nagroda – Anna Kasprzak

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej”. Częstochowa 15. 11. 2006.
Nagrody – Katarzyna Dziedzic, Izabela Liśkiewicz

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny. Portugalia Ewora 2006.
Medale złote – Edyta Pacześniak, Paulina Krupa, Weronika Słabek
Medal srebrny – Alicja Kawęcka

III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój Region w Europie” Legnica
Wyróżnienia – Dominika Mazurek, Karolina Darmochwał, Aleksandra Szymczyk

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj Gwiazdko Złota”. Tychy 05. 01. 2007.
Nagroda – Aleksandra Kulczyńska

Wyróżnienia – Mateusz Legieć, Minika Słowińska
V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rok Polski w Tradycji i obyczajach” warszawa 11. 01. 2007.
Nagrody – Aleksandra Szymczyk, Paulina Prokopiuk, Milena Jóźwiak

II Ogólnopolski Konkurs Grafiki Warsztatowej „Drukarnia wyobraźni”, Radom 23.01.2007
Nagroda – Dominika Mazurek, Sylwia Usyk, Wyróżnienie – Elżbieta Mazurek, Ewa Mrozek

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los”, Tychy 2007
Wyróżnienie – Aleksandra Łazeba, Wystawa – Angelika Tkaczyk

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Podniebne podróże”, Nałęczów 26.04.2007
Nagroda Specjalna – Kinga Radło, Nagroda – Julia Dolak, Wyróżnienie – Julia Wolanin, Anna Rudnik

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój teatr”, Łódź 19.05.2007
Wyróżnienie – Aleksandra Czerniak, Wyróżnienie honorowe – Anna Rudnik, Wystawa – Kinga Radło, Joachim Kawęcki

XV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje zakątki”, Biłgoraj 31.05.2007
Nagroda – Joanna Turczyńska, Wyróżnienie – Łukasz Pasieczny,

Wystawa -8 prac Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W kręgu Ikony”, Warszawa maj 2007
Nagroda – Aleksandra Łazeba, Wyróżnienie – Edyta Pacześniak, Katarzyna Tryksza, Paulina Haratym, Wystawa – 13 prac

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja Rodzina”, Częstochowa 11.06.2007
Nagroda specjalna – Olga Madeja, Nagroda – Matylda Żuk, Milena Jóźwiak, Anna Rudnik, Joanna Turczyńska, Wystawa - 4 prace

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Morskie opowieści”, Gdańsk 16.06.2007
Nagroda – Joanna Turczyńska, Wyróżnienie – Weronika Tomaszewska, Kinga Łaniewska

V Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne spojrzenie. Dziwne zwierzę”, Sosnowiec 2007
Wyróżnieni – Ewa Mrozek, Katarzyna Mróz

XXX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Krajobraz Polski”, Częstochowa21.09.2007
Nagroda – Joanna Turczyńska, Weronika Słabek, Paulina Haratym, Aleksandra Szymczyk

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kot”, Wrocław 2007 Nagroda – Weronika Słabek, Anna Kasprzak, Anna Błaziak, Mateusz Żebrowski

XXIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Moja Przygoda w muzeum”, Toruń 14.09.2007
Wyróżnienie – Angela Tkaczyk, Wystawa – 15 prac

V Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy Kalendarz”, Tychy 19.10.2007
Nagroda – Katarzyna Łaniewska, Wystawa – 3 prace

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Piękno Beskidów i Bieszczadów”, Gorlice 06.10.2007

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Najpiękniejsza jest moja ojczyzna”, Katowice 28.09.2007
Nagroda – Olga Madeja

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój region w Europie”, Legnica 23.11.2007
Nagroda – Katarzyna Piątkowska, Wyróżnienie – Katarzyna Matczuk

VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny, Portugalia - Evora 2007
Srebrne medale – Sylwia Usyk, Julia Wolanin

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Dziecko i pies”, Częstochowa 17.12.2007
Nagroda specjalna – Sylwia Usyk, Wyróżnienie dla MDK

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Niepełnosprawni obok nas czy z nami”, K-staw 14,12.2007
I nagroda – Elżbieta Mazurek, II nagroda – Dominika Haratym, Wyróżnieni – Karolina Łaniewska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje Boze Narodzenie”, Lublin 14.12.2007
Nagroda – Ernest Kopec, Dominika Haratym, Ola Kulczyńska, Aleksandra Czerniak

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mój Anioł”, K-staw 05.01.2008 Wyróżnieni – Matylda Żuk, Ernest Kopeć, Martyna Darmochwał

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W świecie koloru i światła”, Kraków 21.01.2008
Wystawa – 7 prac

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny, Niemcy 2008
Wyróżnieni i medal dla MDK, Wyróżnienie – Mateusz Żebrowski, Maciej Kowalczyk, Sylwia Usyk, Katarzyna Matczuk

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Podwodny świat”, Nałęczów 03.04.2008
Nagroda – Łukasz Czerniak, Krystian Knap, Wyróżnieni – Kowalczyk Ernest, Wystawa – 23 prace

XXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Warszawa moja stolica”, Wareszawa 17.04.2008
Nagroda – Maciej Słabek

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pajzaż i architektura doliny Loary”, Kraków 03.06.2008
I miejsce – Iza Liskiewicz, II miejsce – Edyta Pacześniak, Aleksandra Czerniak, Joachim Kawęcki, III miejsce – Karolina Miszczak, Karolina Glen, Wyróżnienie – Angela Tkaczyk, Agata Stasiak, Ewa Wójcik, Alicja Kawęcka

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Światło…”, Poznań 17.05.2008
Nagroda – Maciej Słabek, Wyróżnienie – Julia Wolanin

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój teatr”, Łódź 17.05.2008
Wystawa – 2 prace

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W kręgu Ikony”, Warszawa 29.05.2008
Nagroda – Aleksandra Matysiak, Gabriela Glen, Edyta Paczesniak, Agnieszka Ćwirta, Wyróżnieni – Konrad Patyk, Wystawa – 20 prac

XVI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje zakątki”, Biłgoraj 29.05.2008
Nagroda – Martyna Darmochwał, Karolina Turczyńska, Katarzyna Piątkowska, Gabriela Gleń, Wyróżnieni – Karolina Stasieczek, Aleksandra Szymczyk, Weronika Słabek, Elżbieta Mazurek, Wystawa – 20 prac

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Żaba, piernik i Kopernik”, Toruń 12.06.2008
Nagroda – Ernest Kowalczyk, Wyróżnieni – Ernest Kopeć, Weronika Kopeć, Aleksandra Szymczyk, Konrad Patyk, Wystawa – 13 prac

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Moje Euro 2012”, Legnica -2.-6.2008
Nagroda – Zuzanna Badach, Julia Polska, Agnieszka Ćwirta, Maciej Słabek, Wyróżnienie – Mikołaj Polski, Samuel Proskura, Robert Kasprzak, Ernest Kowalczyk

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Krew ratuje życie”, Zamość 13.06.2008
Nagroda – Władek Lisowski, Kasia Łaniewska, Ernest Kopeć, Łukasz Czerniak, Anna Rudnik, Maciej Słabek, Julia Glen, Weronika Słabek

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Mój Lublin’, Lublin 17.06.2008
Nagroda – Julia Jaworska, Krystian Knap, Bartek Lechus, Wyróżnienie – Bartek Kliszcz, Ernest Kowalczyk, Malwina Matysiak, Konrad Patyk, Jakub Kimak, Aleksandra Łazeba, Łucja Chachaj, Julia Ogonowska

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Moja przygoda w muzeum”, Toruń 19.09.2008
Nagroda – Alicja Kawecka, Wystawa – 10 prac

XII Biennale Ekslibrisu, Żary 11-13.09.2008
Nagroda – Wiktoria Król, Alicja Kawęcka, Agata Matczuk, Wyróżnienie – Julia Polska, Maciej Słabek, Ewelina Usyk

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza jest moja ojczyzna”, Katowice 19.09.2008
Wyróżnienie – Matylda Żuk, Aleksandra Czerniak

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Piękno Beskidów i Bieszczadów”, Gorlice 09.09.2008
Nagroda – Robert Kasprzak, Wyróżnieni – Włodek Lisowski, Weronika Tomaszewska, Maria Iwaniuk

VII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój region w Europie’, Legnica 03.10.2008
Wyróżnienie – Weronika Słabek

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Z chlubnych kart…”, Tychy 16.10.2008
Nagroda – Kinga Radło, Ela Mazurek, Wyróżnienie – Ola Bojarczuk, Kinga Radło, Kasia Łaniewska, Wiktoria Kosałka, Olga Madeja, Wystawa – 22 prace

X Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Dziecko i pies”, Częstochowa 25.10.2008
Nagroda – Anna Kasprzak, Wystawa – 10 prac

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje Boze Narodzenie’, Lublin 19.12.2008
Nagroda – Karolina Turczyńska, Agnieszka Ćwirta

Konkurs Plastyczny ‘Ratujmy beskidzkie lasy’, Bielsko-Biała styczeń 2009
wyróżnienie – Julia Chodor

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kartka świąteczna’, Pabianice 19.12.2008
Nagroda – Emilia Bojarczuk, Anna Miszczak, Wyróżnienie – Patrycja Chmielewska, Łukasz Czerniak

Konkurs Plastyczny „ Impresje podhalańskie”, Kraków 2008
I miejsce – Karolina Łaniewska

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rok Polski w tradycji i obyczajach”, Warszawa 07.01.2009
Nagroda – Wiktoria Król

XVI Międzynarodowe Biennale Grafiki , Toruń 2008
Wystawa – 5 prac

XI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ludzie ludziom zgotowali ten los’, Tychy 25.03.2009
Nagroda – Aleksandra Dziedzic, Robert Kasprzak, Wyróżnienie – Aleksandra Czerniak, Aleksandra Łazeba, Magda Gruszecka, Karolina Łaniewska

VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Rowerem przez świat”, Nałęczów 23.04.2009
Nagroda specjalna – Łukasz Czerniak, Wyróżnienia – Ernest Kowalczyk, Karolina Szuryga, Julia Wojewoda, Matylda Żuk, Wystawa – 8 prac

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Portret”, Słupsk 30.04.2009
Nagroda – Justyna Pacześniak, Magda Gruszecka, Paula Szczepanik, Milena Jóźwiak, Wyróżnienie – Aleksandra Zielińska, Aleksandra Nzerniak, Patrycja Chmielewska, Andrea Szostak, Wystawa – 11 prac

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja rodzina”, Częstochowa 18.05.2009
Nagroda – Iga Adamczuk, Agata Troć, Wystawa – 8 prac

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W kręgu Ikony”, Warszawa 25.05.2009
Wyróżnienie za najradośniejszą pracą – Ola Głowacka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy Kujaw i Pomorza”, Toruń 14.05.2009
Wyróżnienie- Karolina Miszczak, Wystawa – 6 prac

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza jest moja ojczyzna”, Katowice 2009
wystawa – 16 prac

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy uczuć – radość, miłość, smutek”, Toruń 18.06.2009
Nagroda – Kasia Łaniewska, Antonina Oleszczuk, Martyna Darmochwał, Wystawa – 17 prac

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Piękno Beskidów i Bieszczadów”, Gorlice 10.10.2009
Nagroda – Aleksandra Szymczyk

VII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy Kalendarz”, Tychy 23.10.2009
Wystawa – 1 praca

XI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Dziecko i pies”, Częstochowa 24.10.2009
Wystawa – 6 prac

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój region w Europie”, Legnica 13.10.2009
Nagroda – Justyna Pacześniak, Wyróżnienie – Karolina Łaniewska, Agata Troć, Samuel Proskura, Jakub Rudnik

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jestem na NIE – młodość wolna od uzależnień”, Inowrocław 24.10.2009
I nagroda – Ewelina Pacześniak, II nagroda – Patrycja Chmielewska, Wyróżnienie – Justyna Pacześniak, Wiktoria Kosałka

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej”, Częstochowa 21.11.2009
Nagroda – Karolina Turczynska, Wystawa – 9 prac

 XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj Gwiazdko złota”, Tychy 07.01.2010
Nagroda – Antonina Oleszczuk, Wyróżnienie – Martyna Darmochwał, Wystawa – 3 prace

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje Boże Narodzenie”, Lublin 18.12.2009
Nagrody – Ernest Kowalczyk, Karol Szewczyk. Olga Madeja, Wyróżnienie – Ewa Kmieć, Wystawa – 1 praca

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W krainie mrozu i śniegu”, Częstochowa 06.02.2010
Nagrody – Justyna Wysocka, Karolina Turczyńska, Klaudia Chomik, Amanda Sawa, Łukasz Petrynik, Wystawa – 9 prac


Konkurs plastyczny „Gaz ziemny- bezpieczne ciepło w twoim domu”    Lublin 10.03.2010
II nagroda: Alicja Kawęcka
opiekun: Joanna Kawęcka

„Świat w oczach najmłodszych – Woda wokół nas”    Nałęczów 22.03.2010
Kwalifikacja do wystawy: Łukasz Petrynik, Aleksandra Zielińska
opiekun: Joanna Kawęcka

„Cztery pory roku w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej” Częstochowa 2010
Nagrody: Joachim Kawęcki, Alicja Kawęcka
Kwalifikacja do wystawy: Paulina Haratym, Kinga Łaniewska, Samuel Proskura, Milena Jóźwik, Justyna Pacześniak, Iga Adamczuk
opiekunL: Joanna Kawęcka

X Ogólnopolski konkurs plastyczny „Moja Rodzina” Częstochowa 31.05.2010
Kwalifikacja do wystawy: Agata Troć, Julia Jaworska, Anna Żebrowska, Adrianna Krukowska, Amanda Sawa, Nikola Proskura
opiekun: Joanna Kawęcka

X Ogólnopolski konkurs plastyczny „Człowiek w ruchu” Pabianice 2010
Wyróżnienia: Bartek Kliszcz, Alicja Kawęcka, Amanda Sawa, Samuel Proskura
opiekun: Joanna Kawęcka

Międzynarodowy Konkurs plastyczny „Bitwa historyczna” Malbork 10.07.2010
Nagrody: Maciej Słabek, Katarzyna Piątkowska
Wyróżnienia: Kinga Radło
opiekun: Agnieszka Żuk- Słabek
Nagroda: Ewelina Pacześniak
Wyróżnienia: Alicja Kawęcka
opiekun: Joanna Kawęcka

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Moja Przygoda w Muzeum” Toruń 17.09.2010
Nagrody: Ernest Kowalczyk, Kasia Łaniewska
16 osób zakwalifikowanych do wystawy
opiekun: Agnieszka Żuk-Słabek, Joanna Kawęcka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Krajobraz Polski” Częstochowa 27.09.2010
Wyróżnienie: Anna Miszczak
Wystawa: Agata Troć, Karolina Żebrowska, Katarzyna Łaniewska
opiekun: Joanna Kawęcka

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Piękno Beskidów i Bieszczadów” Gorlice 09.10.2010
Nagroda: Justyna Wysocka
opiekun: Joanna Kawęcka

Ogólno polski Konkurs Plastyczny „Mój Region w Europie”    Legnica 08.10.2010
Wyróżnienia: Adrianna Krukowska, Anna Miszczak
opiekun: Agnieszka Żuk-Słabek
Wyróżnienie: Joachim Wysocka
opiekun: Joanna Kawęcka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza jest moja ojczyzna” Katowice 17.09.2010
Wyróżnienia: Łukasz Petrynik
9 prac zakwalifikowanych do wystawy
opiekun: Joanna Kawęcka

Konkurs na Ex-Libris Biblioteki Powiatowa Biblioteka Publiczna Krasnystaw 26.10.2010
Nagrody: Paulina Iłowiecka, Katarzyna Matczuk
Wyróżnienia: Julia Wojewoda, Maciej Jarosz, Joanna Turczyńska, Aleksandra Szyszka
Zakwalifikowane do wystawy: Ada Krukowska, Aga Ćwirta, Martyna Darmochwał, Agata Troć, Kasia Piątkowska, Wiktoria Kosałka, Ewa Kmieć
opiekun: Agnieszka Żuk-Słabek

Międzynarodowy Konkurs  Twórczości Plastycznej „Dziecko i Pies”    Częstochowa 27.10.2010
Nagrody: Aleksandra  Zielińska, Agata Troć
Wystawa: Malwina Matysiak
opiekun: Agnieszka Żuk-Słabek

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Opowieści z leśnych kniei….” Białowieski Park Narodowy, Białowieża 06.12.2010
Wyróżnienia: I stopnia –Mikołaj Polski, II st.-Justyna Wysocka, Iga Nieróbca, III st.- Samuel Proskura, Paula Szczepanik
opiekun: Agnieszka Żuk-Słabek