587376
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
181
698
2458

Today: Lut 23, 2019

Imprezy 2016/2017

      Młodzieżowy Dom Kultury im.Marii Konopnickiej w Krasnymstawie zaprasza do  udziału w  X Wojewódzkich Spotkaniach Tanecznych ,,MARCE DANCE"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz: regulamin konkursu

  

     MDKowscy wokaliści na starcie nowego roku wzorowo wykazali się swoimi zdolnościami. Wszystko zaczęło się wraz z Orszakiem Trzech Króli gdzie zespół Frajda zapewnił oprawę orszakowej mszy świętej w „kościółku” a w czasie uroczystości na rynku nasi wokaliści wcielili się w teatralne już role anioła, krasnostawskich dzieci i młodzieży składając pokłon dzieciątku.

Jak co roku nie mogło nas zabraknąć na kolejnym, 27 Finale WOŚP 12 stycznia, w czasie którego zagraliśmy godzinny koncert wokalno – taneczny. Z wielką radością włączamy się we wszelkie akcje charytatywne, dlatego wystąpiliśmy również 14 stycznia na koncercie Aniołkowe Granie, , zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie.

Czytaj więcej...

 

 

 

Czytaj więcej...

      9 lutego w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się bal dla dzieci uczestniczących w zajęciach artystycznych naszej placówki. W pięknie przystrojonej przez rodziców  Sali Lustrzanej, wśród kolorowych baloników, serpentyn i ozdób z bibuły podarowanych przez Sklep Agat oraz Hurtownię Papierniczą Kleks w Krasnymstawie, wspaniale bawili się najmłodsi wychowankowie MDK. W zabawie uczestniczyło ok. 80 dzieci oraz niektórzy rodzice. Dzieci przebrane w przeróżne stroje: bajkowe, zwierzęce itp. brały udział w konkursach, zabawach
i tańcach, dostosowanych specjalnie do ich upodobań i możliwości. Bal poprowadziła animatorka Pani Marta Soczyńska.Było dużo ruchu, zabaw i śmiechu. Wszystkie dzieci wylosowały drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców, a na zakończenie mogły zabrać ze sobą baloniki z wystroju sali. Rodzice i pracownicy MDK przygotowali dla bawiących się dzieci suto zastawione stoły. Obok ciastek, owoców, napojów i różnych przekąsek znalazły się na nich owocowe serki i jogurty podarowane naszej placówce na tę właśnie okazję przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Krasnymstawie.

Dzięki zaangażowaniu pracowników naszej placówki, rodziców, którzy chętnie włączyli się
w przygotowania i organizację imprezy, energicznej i kreatywnej animatorce,  jak również dzięki naszym sponsorom, bal na długo zostanie w pamięci uczestników i prawdopodobnie będzie odtąd stałym punktem w naszym kalendarzu imprez.

Serdecznie dziękujemy sponsorom balu, którymi byli:

  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie
  • Sklep AGAT S.C., pan Piotr Żołnacz , pan Wiesław Siwiec
  • Hurtownia Papiernicza KLEKS, pani Barbara Piwko
  • Rada Rodziców przy Młodzieżowym Domu Kultury

Czytaj więcej...

Pobierz;regulamin